Remind My Password
Sign in

Hakkımızda

İstanbul Yıldız Turizm ve Havacılık , turizm sektöründe başarılı bir şekilde İstanbul'da hizmet vermektedir. Turizm Bakanlığı onaylı ve Türkiye Seyahat Acentaları birliğine bağlı 5002 lisans numaralı   ‘’A’’ sınıfı seyahat acentasıdır.
İstanbul Yıldız Turizm ve Havacılık 1991 den günümüze turizm sektöründe başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul Yıldız Turizm ve Havacılık olarak turizm sektötünde aktiv faliyet göstermektedir. Turizm sektötünde sadece Avrupa Pazarı ülkeleri değil aynı zamanda Rus Pazarında da 1994 senesinden itibaren faliyet göstermektedir.Zamanla yapmış olduğu faliyetlerle partnerlerinin saygınlığını kazanmış ve sektördeki hak ettiği yeri bulmuştur.
Şirketimizin Vizyonu
-Genel kabul görmüş üst düzey turizm hizmetleri
-Turizm sektöründe Profesyonel ve deneyimli ekibimizle en iyi kalitede hizmet
-Firmamızın verimli ve başarılı çalışmalarından ortaya çıkan turizm sektöründeki bilgileri ve değişiklikleri onlarla paylaşmak ve iş ortaklarımızı memnun etmek nezaket ve saygı çerçevesinde yeni anlaşmalarla   ve daha samimi bir ortaklık anlayışı ile bizlerle çalışmalarının devamını hedeflemektedir.
Şirketimizin faaliyet alanları:
-Tüm dünyada otel rezervasyonları...
-Transferler...
-Özel servisler...
-Tarihi ve kültürel tur organizasyonları...
-Spor organizasyonları...
-Toplantı organizasyonlar ...
-Golf turizmi...
-Konferans ve toplantılar...
-İş adamlarına ve şirketlere yönelik anlaşmalar...
Yeni iş ortaklarımızla karşılaşmaktan zevk duyacağız, daima yeni anlaşmalar için hazırız ve beraber çalışmaktan mutluluk duyacağız .
Biz Profesyonelliğimize, güvenilirliğimize, tecrübemize ve istikrarımıza inanıyoruz
Derin Saygılarımla,
Özer ÜNYILDIZ